Bilgiler

BİLGİLER

EHLİYET VE YAŞ
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.Ayrıca ehliyet en az 3 yıllık olmalıdır.

KİRALAMA SÜRESİ
Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir.48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 2 € EURO’dur.19 kg ve 3 yaş kapasitesine sahiptir.

ÖDEME VE DEPOZİT
Araci teslim alırken nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.

SİGORTA
Tüm araçlarımız en fazla 3 yaşında ve kaskoludur.
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.

TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

Sürücü Belgesi ve Yaş Alt Limiti :
Başvurularda ;

E ve D grubu araçlarda ( Symbol,Hyundai ) 22 yaş ve 2 yıllık ehliyet,

F ve G grubu araçlarda ( Focus, Megane ) 22 yaş ve 2yıllık ehliyet,

Depozit
Kiralama yapan müşterilerimizden kiralama esnasında kendi şahıslarına düzenlenmiş bir kredi kartına sahip olmaları istenmektedir. Bu kredi kartından, kiraladıkları aracın grubuna göre değişmekle birlikte 1.200 TL tutarında bir ön provizyon bloke edilebilir.

Trafik Cezaları:
Sözleşme süresince oluşabilecek trafik cezaları ve sorumluluk kiracıya aittir.

Sigorta:
Bütün araçlar T.C. yasaların öngördüğü Trafik Sigortası ve ayrıca Özel Kasko Sigortası ile sigortalanmıştır. sigorta şartlarının yerine getirilmemesi durumunda ise sorumluluk kiracıya aittir.

Yakıt

kiralama başlangıcında kontratta belirtilen seviyede teslim edilen yakıt kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birliktedir.

İlave Sürücü

Ehliyetin gösterilmesi ve kiralama ön şartlarına uyması halinde bir kontrata 2 sürücü herhangi bir ücret talep edilmeksizin yazılabilir, 2. sürücüden sonraki her bir sürücü için 10 TL/gün tutarında bir ücret talep edilir.

Navigasyon Cihazı

Araçlara navigasyon cihazı isteğe bağlı olarak ekstra ücret karşılığında sağlanılır. Rezervasyon alırken belirtmeniz halinde rezervasyon sorumlularımız size bilgi vereceklerdir.

Şehir Dışı Araç Teslimatı

Teslimat yeri İzmir dışı bir il ise, bölgenin İzmire olan uzaklığına göre ücret talep edilir.

Kira Kontratında Değişiklik Talepleri

Kiralanma fiyatı verilen rezervasyon onayı başlangıçta anlaşılmış olan koşullara göre verilmiştir. Bu koşullarda talep edilebilecek bir değişikliği operasyonel olarak karşılayabilmenin mümkün olmadığı durumlarda ( aracın rezervasyonunun olması, bakım kilometresinin gelmesi vb.) talepleriniz karşılanamayabilir. Değişiklik talebi kabul edilmiş olsa dahi bu durum başta belirlenen fiyat hesaplamasını değiştireceği için ek bir ücret talep edilebilir veya erken dönüşlerde iade yapılamayabilir. Aşağıdaki koşullardan herhangi birisinde meydana gelebilecek bir değişiklik kiralama şartlarını değiştirebilir. Kiralama süresinin uzatılması talebi, ilk uzatmada telefon ile alınır ve ücreti mail order ile tahsil edilirek onaylanır. Daha sonraki uzatma taleplerinde ise aracın ofislerimizden birisine getirilip kontrol ettirilmesi gerekmektedir.

Dönüş tarihinin ve saatinin değiştirilmesi

Dönüş istasyonunun değişikliği

Araç grubu değişikliği

Kontrata ilave sürücü eklenmesi talebi

Saat Farkı

Diğer Operasyonel Ekstralar

Yolculuğunuz esnasında ihtiyaç olabileceğini düşündüğünüz hizmetleri rezervasyon sorumlularımıza iletmeniz halinde fiyat ve uygunluk durumundan bilgi alabilirsiniz.

Available Appointments on Nisan 22, 2024

  12:40 pm – 1:10 pm1 space available
  1:10 pm – 1:40 pm1 space available
  1:40 pm – 2:10 pm1 space available
  2:10 pm – 2:40 pm1 space available
  2:40 pm – 3:10 pm1 space available
  3:10 pm – 3:40 pm1 space available
  3:40 pm – 4:10 pm1 space available